– Ogłoszenie

StoFarm Sp. z o.o.

KRS: 0000416523

NIP: 532 20 43 756

REGON: 146027678

Poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik fermy drobiu

Miejsce pracy : Uchańka  gm. Dubienka

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku związana jest z obsługą, nadzorem i organizacją pracy w zakresie hodowli brojlera kurzego na fermie drobiu.

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie podległą fermą.
  • Nadzór nad produkcją zgodnie z obowiązującymi standardami w Spólce StoFarm.
  • Organizacja pracy i kierowanie zespołem pracowników etatowych i sezonowych.
  • Kontrola procesu i jakości produkcji (hodowli).
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji fermowej.
  • Kontrola nadzoru weterynaryjnego i zootechnicznego.
  • Kontrola pracy urządzeń technicznych i technologicznych na fermie dla zapewnienia ich pełnej sprawności.
  • Współpraca z Zarządem i kierownictwem Spółki StoFarm oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Umiejętność kierowania i zarządzania grupą osób.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty, niedziele i święta (zależne od potrzeb hodowli).
  • Zaangażowanie i chęć do pracy w hodowli.
  • Dodatkowo mile widziane:
  • wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne,
  • znajomość zagadnień z zakresu żywienia, chowu i hodowli drobiu,
  • doświadczenie w pracy na fermie (niekoniecznie na stanowisku kierowniczym).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Premie poprodukcyjne.
  • Świadczenia pracownicze wynikające z umowy o pracę i świadczeń socjalnych.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji .
  • Przed rozpoczęciem pracy na fermie w Uchańce zapewniamy kurs w siedzibie Spółki i szkolenie w pełnym zakresie organizacyjnym i hodowlanym na jednej z podległych ferm.
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon.
  • Możliwość zakwaterowania na fermie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 608 687 998 lub przesłanie CV na adres mailowy: aneta.zawada@stofarm.pl